W Nowym Sączu ruszają cykliczne spotkania ze stand-upem

2022-12-09 8:07
Jaksa
Autor: www.facebook.com/Sądeckie Centrum Form Rozmaitych

Żartują z otaczającej nas rzeczywistości, w humorystyczny sposób komentują bieżące wydarzenia w kraju, czy na świecie. Najpopularniejsi stand-uperzy odwiedzą Nowy Sącz. W mieście rusza cykl spotkań z komikami. Pierwsze już w najbliższy weekend.

Stand-up w Nowym Sączu

Najpopularniejsi polscy komicy przyjadą do Nowego Sącza. Sądeckie Centrum Form Rozmaitych rusza z cyklem spotkań ze stand-uperami. Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia mieszkańców Nowego Sącza swoimi żartami będzie bawił Arkadiusz „JAKSA” Jakszewicz, który zaprezentuje swój najnowszy program „Paryż Drakkar”.

Najbardziej ODJECHANE prezenty pod choinkę dla GEEKÓW | ESKA XD - Mobmania #63

Jaksa, to popularny rudobrody komik, który otworzy nasz cykl spotkań. Wystąpi on z najnowszym programem „Paryż Drakkar”, w którym szykuje dla nas mnóstwo niespodzianek – mówi Sławomir Migacz z Sadeckiego Centrum Form Rozmaitych.

Sonda
Bawią Cię żarty Jerzego Kryszaka?

Nowy Sącz. Cykliczne spotkania ze stand-upem

Spotkanie już w sobotę, 10 grudnia o godzinie 19 w auli Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu przy ulicy Zielonej. Kolejne zaplanowano kolejno na styczeń, luty i marzec. Do Nowego Sącza przyjedzie między innymi Marcin Zbigniew Wojciech, Michał Pałubski oraz Marlena Mysza. Bilety na sobotnie show Arkadiusza "Jaksy" Jakszewicza będzie można kupić tuż przed rozpoczęciem.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE