W Nowym Sączu przybyło parkingów dla hulajnóg. Można dostać częściowy zwrot za wypożyczenie

2022-08-08 8:34
Hulajnogi przy galerii Trzy Korony
Autor: Michał Rejduch Hulajnogi na parkingu przy galerii Trzy Korony

Kolejne parkingi dla miejskich hulajnóg pojawiły się na mapie Nowego Sącza. To takie specjalne miejsca zaznaczone na aplikacji blinkeecity, w których po zostawieniu pojazdu użytkownicy dostaną częściowy zwrot pieniędzy za wypożyczenie.

Parking, na którym dostaniemy częściowy zwrot kasy

Już przed wakacjami operatorzy miejskich hulajnóg, które obsługuje aplikacja blinkeecity, zapowiedzieli, że Nowym Sączu pojawią się specjalne parkingi. Użytkownicy, zostawiając tam pojazd, mogą dostać częściowy zwrot pieniędzy za wypożyczenie. Przed wakacjami takie parkingi pojawiły się przy galerii Trzy korony, w parku Strzeleckim i na Rynku. Teraz jest ich znacznie więcej.

Kasia Węsierska robi triki na hulajnodze | ESKA XD - Fit vlog #54

Parkingi są zaznaczone w aplikacji żółtym polem i znaczkiem „P’. Jeśli zostawimy pojazd w tym obszarze, dostaniemy 69 groszy na kolejny przejazd — mówi Beata Cieszyńska z firmy, która zarządza wypożyczalnią.

Sonda
Lubisz jeździć na hulajnodze elektrycznej?

Gdzie w Nowym Sączu znajdziemy parkingi?

Nowe parkingi znajdziemy przy skrzyżowaniu ulic Sucharskiego i Batalionów Chłopskich, przy ul. Konarskiego, na plantach, w okolicy dworca autobusowego przy pl. Dąbrowskiego, przy hali MOSIR, przy CH Europa, dworcu kolejowym oraz przy ul. 29 listopada. Korzystając w Nowym Sączu z aplikacji blinkeecity do dyspozycji mamy około 70 elektrycznych hulajnóg.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE