rower

i

Autor: www.pixabay.com

Na weekend

W Nowym Sączu odbędzie się festyn rowerowy. Dołączyć może każdy!

2023-06-02 12:00

Przed nami wielki Festyn Rowerowy w Nowym Sączu. W niedzielę, 4 czerwca ulicami miasta przejadą rowerzyści w różnym wieku. Dołączyć może każdy chętny. Warunek jest jeden!

Nowy Sącz. Festyn rowerowy i przejazd ulicami miasta

Lubicie jeździć na rowerze, to dołączcie do wielkiego przejazdu mieszkańców Nowego Sącza ulicami miasta. To już w niedziele w ramach Festynu Rowerowego. Zbiórka przed 16 przed ratuszem, potem przejazd do Miasteczka Galicyjskiego, gdzie odbędą się gry i zabawy.

W Nowym Sączu działa kwiatomat

Spotykamy się przed godziną 16 przy nowosądeckim ratuszu. Punktualnie o 16 wyjeżdżamy. Przejedziemy ulicą Jagiellońską, Alejami Wolności, Żeromskiego, Długosza i dalej Lwowską do Miasteczka Galicyjskiego. Cały przejazd będzie zabezpieczała Policja. W Miasteczku Galicyjskim odbędzie się piknik rowerowy. W planie są gry, zabawy, konkursy z nagrodami dla uczestników — mówi organizator Antonii Rączkowski.

Udział w wycieczkę jest darmowy. Organizatorzy zaznaczają, że obowiązkowym elementem wyposażenia każdego rowerzysty jest kask ochronny na głowę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE