W niedziele w Nowym Sączu zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

2022-01-28 7:40
Wolontariusze nowosądeckiego sztabu WOŚP w 2021 roku
Autor: www.facebook.com/wospnowysacz Wolontariusze nowosądeckiego sztabu WOŚP podczas finału w 2021 roku

110 wolontariuszy będzie zbierać pieniądze na ulicach Nowego Sącza dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do 30. finału cały czas trwają. Wolontariuszy na ulicach miasta będzie można spotkać w niedziele od samego rana. Nie zabraknie też koncertów na Rynku.

Jak rozpoznać wolontariusza WOŚP?

Przygotowania do 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu na finiszu. W niedziele na scenie, która stanie przed ratuszem odbędą się licytacje, koncerty i pokazy grup tanecznych. Na ulicach Nowego Sącza będzie można spotkać 110 wolontariuszy z puszkami, ale nie tylko. Tegoroczną nowością będą wolontariusze z terminalami płatniczymi. Rozpoznamy ich po specjalnych kamizelkach. Każdy z wolontariuszy będzie miał identyfikator ze zdjęciem, imieniem i nazwiskiem oraz numerem sztabu. Wolontariusze będą mieć puszki. Każda puszka musi być opisana  numerem sztabu i identyfikatora osoby kwestującej.

WOŚP - ESKA licytacja G20

Będą koncerty na nowosądeckim Rynku

Będzie huczna zabawa, licytacje różnych przedmiotów, występy zespołów i dużo niespodzianek. Tak zapowiada się wielki koncert organizowany na nowosądeckim Rynku z okazji 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku nie zabraknie też światełka do nieba, które rozbłyśnie tradycyjnie o godzinie 20. Będzie ono jednak inne niż te, które znaliśmy do tej pory.

Nie strzelamy w tym roku. Światełko do nieba to będą zimne ognie. Nie chcemy niepokoić i straszyć zwierząt – mówi Lech Zwoliński z nowosądeckiego sztabu WOŚP.

Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?

Finał na Rynku ruszy w niedziele o godzinie 11, a wolontariuszy na ulicach Nowego Sącza będzie można spotkać od rana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE