Wojskowe Targi Służby i Pracy trwają w Limanowej

i

Autor: Darek Ryś Wojskowe Targi Służby i Pracy trwają w Limanowej

W Limanowej ruszyły Wojskowe Targi Służby i Pracy. Warto się tam pojawić, bo dzieje się dużo!

2023-03-17 17:15

To może być nie tylko fajna przygoda, ale sposób na zawodowe życie. Chodzi o służbę i pracę w wojsku. Właśnie o tym można przekonać się w Limanowej, gdzie trwają Wojskowe Targi Służby i Pracy.

Na miejscu można dowiedzieć się jak dostać się do armii, poznać zasady służby, ale też przyjrzeć się wojskowej kuchni. Dosłownie i w przenośni.

W Limanowej spróbujemy wojskowej grochówki, ale też zobaczymy najnowocześniejszy sprzęt, samochody i inne pojazdy, jakimi posługują się wojskowi. Na maturzystów czekają też stoiska, na których promują się wyższe uczelnie wojskowe.

Posłuchaj odwiedzających targi i wojskowych

W planach są też pokazy musztry paradnej, prezentacje pierwszej pomocy i medycyny pola walki. Będzie można też posłuchać koncertów. Na sobotę na limanowskim rynku zaplanowano też przysięgę wojskową żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Poziom trudności? HARDKOR!!!

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę coś łatwego. Co wybuchło wcześniej?

Wojskowe Targi Służby i Pracy w Limanowej potrwają do soboty 18 marca. Wojskowe miasteczko znajdziemy w Limanowskim Domu Kultury od godziny 9 do 18.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE