Uwaga kierowcy! Będą zmiany zasad ruchu na remontowanej ulicy Nowochruślickiej

i

Autor: Darek Ryś Uwaga kierowcy! Będą zmiany zasad ruchu na remontowanej ulicy Nowochruślickiej

Nowy Sącz

Uwaga kierowcy! Zmieniają się zasady ruchu na remontowanej ulicy Nowochruślickiej

2023-09-21 17:15

Trwa remont ulicy Nowochruślickiej w Nowym Sączu. Takie prace oznaczają duże utrudnienia, bo ulica jest częściowo zamknięta, a samochody w dwóch kierunkach puszczane są jedną nitką.

W ostatnich tygodniach drogowcy pracowali na nitce prawej jadąc w kierunku rzeki Łubinki.  Od piątku, 22 września to jednak się zmieni, bo drogowcy przeniosą się na nitkę lewą. 

Zamknięty będzie odcinek od ulicy Lwowskiej w kierunku ulicy Chruślickiej.  Na czas robót samochody będą kierowane na wyremontowaną jezdnię prawą.

Nie będzie możliwości wyjazdu z ulicy Sucharskiego w ulicę Nowochruślicką, a także zjazdu z ulicy Nowochruślickiej w ulicę Sucharskiego. Wjazd z ulicy Prażmowskiego w ulicę Nowochruślicką będzie możliwy pasem środkowym - informuje Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu.

Quiz. Co fajnego miała Baśka? Co w Brooklynie robiła Natalia? Jak dobrze pamiętasz kobiety z polskich piosenek?

Pytanie 1 z 10
Co fajnego miała tytułowa Baśka w przeboju Wilków?

Na zmiany muszą się też przygotować pasażerowie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Innymi trasami pojadą autobusy linii numer 7, 6, 23, 44 i 101.

Na ulicy Nowochruślickiej wyremontowane będą dwie nitki jezdni na odcinku od skrzyżowania z ulicą Lwowską i ulicą Prażmowskiego w kierunku mostu nad rzeką Łubinką. W ramach prowadzonych prac będzie wyremontowana nawierzchnia asfaltowa, chodniki i sieci podziemne, a także powstanie ścieżka rowerowa.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE