Uwaga kierowcy.  Będą utrudnienia na jednej z powiatowych dróg w regionie sądeckim

i

Autor: PZD Nowy Sącz Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na jednej z powiatowych dróg w regionie sądeckim

region

Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na drogach powiatowych w regionie sądeckim

2023-10-01 11:55

To są ważne wiadomości dla mieszkańców gminy Kamionka Wielka oraz kierowców, którzy przez tą miejscowość przejeżdżają. Na poniedziałek lepiej zaplanować więcej czasu na dojazd do pracy czy szkoły, bo trzeba będzie korzystać z objazdów.

Wszystko przez remont, który trwa na powiatowej trasie właśnie w Kamionce Wielkiej. W poniedziałek,  2 października  między godziną 8, a godziną 16 na przebudowywanym odcinku drogowcy będą wylewać wiążącą warstwę asfaltu.

Niestety to oznacza duże utrudnienie, bo w miejscu, gdzie będą pracować ekipy droga będzie zamknięta dla ruchu. Będzie to około kilometrowy odcinek - mówi Maria Olszowska ze starostwa powiatowego w Nowym Sączu.

Na utrudnienia muszą się przygotować nie tylko kierowcy, ale też mieszkańcy gminy, którzy do pracy czy szkoły dojeżdżają autobusami nowosądeckiego MPK.

Jak dobrze znasz "Na wspólnej"? Masymalną liczbę punktów zdobędzie największy fan

Pytanie 1 z 10
W którym roku wyemitowano pierwszy odcinek serialu?

W poniedziałek, 2 października  linia numer 26 będzie skrócona, a linia numer 37, która kursuje przez Kamionkę będzie omijać część przystanków w Kamionce Wielkiej - informuje MPK Nowy Sącz 

Kolejne zamknięcie drogi na tym odcinku PZD planuje za tydzień. Wtedy będzie tam wylewana ostatnia już warstwa asfaltu.

Kamionka Wielka to jednak nie jedyne miejsce w regionie sądeckim, gdzie pojawią się drogowcy. Utrudnienia są także w gminie Łabowa. Tam zaczęły się prace na powiatowej drodze w Roztoce Wielkiej. W planach jest między innymi wymiana asfaltu, ale też wzmocnienie drogi. Takie roboty oznaczają duże utrudnienia. bo od poniedziałku, 2 października droga będzie zamknięta dla samochodów. Nie przejedziemy prawie półtora kilometrowym odcinkiem.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE