Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na drodze. Tym razem w gminie Łososina Dolna

2022-07-07 7:34
Uwaga kierowcy.  Są prace na powiatowej trasie Tymowa – Łososina Dolna
Autor: Darek Ryś Uwaga kierowcy. Są prace na powiatowej trasie Tymowa – Łososina Dolna

Na dwa dni z drogowymi remontami muszą się przygotować kierowcy z gminy Łososina Dolna. Na czwartek i piątek zaplanowano tam prace na jednej z powiatowych dróg.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że 7 i 8 lipca między godziną 8, a 13 będą prowadzone prace związane z remontem drogi powiatowej Tymowa – Łososina Dolna.

W czasie wykonywanych prac ta droga droga częściowo zamknięta dla ruchu. Nie przejedziemy odcinkiem od szkoły podstawowej w Michalczowej do granicy powiatu nowosądeckiego i brzeskiego.

Dla samochodów wyznaczono objazd drogą powiatową Łęki – Kąty – Dobrociesz, krajową numer 75 i powiatową Tymowa – Łososina Dolna.

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Pytamy o szczegóły we flagach. Bijemy brawo za 10/15

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Jakie barwy ma flaga Polski?

Drogowcy zaznaczają jednak, że prace na powiatowej trasie Tymowa – Łososina Dolna będą wykonywane, ale tylko przy dobrej pogodzie. Dlatego termin zamknięcia drogi może się zmienić.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE