30 czerwca na drogach Sądecczyzny utrudnienia w ruchu związane z wyścigami kolarskimi

i

Autor: KMP Nowy Sącz 30 czerwca na drogach Sądecczyzny utrudnienia w ruchu związane z wyścigami kolarskimi

Będą utrudniania na drogach. Ruszył Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków

2022-06-29 17:54

Na duże utrudniania na małopolskich drogach muszą się przygotować kierowcy. Dziś 30 czerwca przez nasz region przejedzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków.

W zawodach bierze udział około 150 kolarzy, którzy przejadą trasę o długości ponad 770 kilometrów aż w 5 województwach. Na tej trasie jest także Małopolska, gdzie kolarze pojawią się 30 czerwca. W tym dniu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Wyścig wystartuje z Jaworzna następnie kolarze przejadą przez powiat oświęcimski, chrzanowski, krakowski, wadowicki, myślenicki, limanowski, a później wjadą do regionu sądeckiego.

W powiecie nowosądeckim zawodnicy pojadą przez Naszacowice, Podrzecze, Stadła, Brzezną, Świniarsko, Małą Wieś i Chełmiec. Potem ulicą Krakowską, Legionów i Kazimierza Wielkiego wjadą do centrum Nowego Sącza. W tych miejscowościach największych utrudnień w ruchu należy spodziewać się między godziną 17, a 18:30.

Wyścig będzie odbywać się przy ruchu częściowo ograniczonym, wstrzymywanym przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki, peletonu i zawodników ze stratą nie większą niż 15 minut. Przypominamy, że uczestnicy wyścigu posiadają pierwszeństwo przejazdu w miejscach nadzorowanych i kierowanych przez policjantów – mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu.

Quiz seriale w PRL. Alternatywy 4

Pytanie 1 z 10
W 68 r. Docent Furman miał dostać mieszkanie po jednym syjoniście, który wylądował:

Z dużymi utrudnieniami kierowcy muszą się też liczyć w centrum Nowego Sącza. Miejski Rynek będzie zamknięty już od godziny 14 co najmniej do godziny 20-21.  Parkingi zamknięte są od rana.  

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE