Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczaka  przejedzie przez Nowy Sącz

i

Autor: KMP Nowy Sącz Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczaka przejedzie przez Nowy Sącz

Uwaga kierowcy będą utrudnienia na drogach. Rusza Karpacki Wyścig Kurierów

2022-04-30 11:00

Na duże utrudnienia w poniedziałek 2 maja muszą się przygotować kierowcy z regionu Sądeckiego. Właśnie wtedy w Nowym Sączu i regionie pojawią się kolarze Karpackiego Wyścigu Kurierów pamięci Wacława Felczaka.

Karpacki Wyścig Kurierów jest międzynarodową imprezą kolarską z Kalendarza Międzynarodowej Unii Kolarskiej. W tegorocznej edycji wyścigu, który rozpoczął się w stolicy Węgier bierze udział ponad 100 kolarzy z 20 krajów.

Wyścig jest podzielony na trzy etapy. Jeden z nich będzie 2 maja między innymi na terenie Sądecczyzny. Tego dnia o godzinie 13:00 zawodnicy wystartują z Piwnicznej-Zdroju i pokonają trasę do miejscowości Olszana, po czym około godziny 14:00 wjadą na teren powiatu limanowskiego. Następnie około godziny 14:30 ponownie będą przemieszczać się przez teren naszego regionu, bo będą w Zabrzeży. Później wjadą na teren powiatu nowotarskiego, gdzie w Niedzicy zaplanowano zakończenie tej części wyścigu.

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, bo ruch samochodów będzie wstrzymywany przez umundurowanych policjantów na czas przejazdu czołówki peletonu i zawodników.

QUIZ. Sobotnia ortografia. Najpopularniejsze błędy popełniane przez internautów. Wiesz, jak napisać te wyrazy?

Pytanie 1 z 15
Która forma jest poprawna?

Tak pojadą kolarze:

Godzina 13:00 PIWNICZNA-ZDRÓJ – MŁODÓW – OBŁAZY RYTERSKIE – RYTRO – BARCICE – PRZYSIETNICA – MOSZCZENICA WYŻNA – SKRUDZINA – GOŁKOWICE GÓRNE – GABOŃ – KADCZA – JAZOWSKO – SZCZERZEŻ – CZARNY POTOK – OLSZANA, około godziny 14:30 ZABRZEŻ.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE