kodeks karny

i

Autor: KMP Nowy Sącz

Ukradł czekoladki i pobił ochroniarza. Słodko mu nie będzie, bo może trafić za kraty

2021-12-30 14:00

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z dyskontów spożywczych w Nowym Sączu. 24-latek został przyłapany na kradzieży 8 bombonierek. Nie chciał oddać swojego łupu i pobił ochroniarza. Teraz świat może oglądać zza krat.

Sądeczanin myślał, że nikt go nie widzi

Do zdarzenia doszło we wtorek, 28 grudnia wieczorem w jednym z dyskontów spożywczych w Nowym Sączu. 24-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego wziął z półki 8 bombonierek i przeszedł przez kasy, nie płacąc za nie. Sytuację zobaczył ochroniarz, który zatrzymał mężczyznę. W trakcie rozmowy z 24-latkiem doszło do kłótni. Złodziej nie chciał oddać czekoladek.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewiduje przyszłość dla PO i Jarosława Kaczyńskiego

Zaczął popychać ochroniarza i szarpać się z nim. Ostatecznie złodziej zwrócił skradziony towar, ale nadal wyrywał się pracownikowi ochrony i chciał uciec – relacjonuje Justyna Basiaga z nowosądeckiej Policji. - Po otrzymaniu zgłoszenia na miejscu bardzo szybko pojawili się sądeccy policjanci, którzy zatrzymali sprawcę kradzieży. 24-latek został przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Sonda
Lubisz czekoladę?

Miłośnik słodyczy okazał się recydywistą

Kiedy 24-latek, trafił na komendę okazało się, że był już karany za podobne przestępstwa. Po nocy w policyjnej celi usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej tzw. mniejszej wagi. Grozi za to od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Ze względu na to, że wcześniej był już karany, sąd może orzec wyższą karę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE