Bieg Run for a smile 2021

i

Autor: www.facebook.com/run4asmile Bieg "Run for a smile" 2021

Trwają zapisy do charytatywnego „Run for a smile” w Nowym Sączu

2022-05-16 7:26

Będzie to już dziewiąta edycja biegu charytatywnego „Run for a smile”, który organizuje Wyższa Szkoła Biznesu. Udział w nim może wziąć każdy, bez względu na wiek. Zaplanowano trasy dla dzieci i dorosłych.

„Run for a smile” nie tylko w Skansenie, ale na całym świecie

Przed nami 9. edycja charytatywnego biegu „Run for a smile”, który w nowosądeckim skansenie i jego okolicy organizuje Wyższa Szkoła Biznesu. W trakcie zawodów będą zbierane pieniądze dla chorej 13-latki, która potrzebuje kosztownej rehabilitacji po usunięciu guza mózgu. Organizatorzy przygotowali trasy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Najdłuższy dystans to 4 kilometry po skansenie. Podobnie, jak w poprzednich latach do zawodów można dołączyć w każdym miejscu na świecie.

Skansen w Nowym Sączu zaprasza!

Wszystkie osoby, które nie mogą być z nami w Nowym Sączu, mogą się włączyć do tej akcji w zasadzie na całym świecie, biegając, spacerując, czy jeżdżąc na rowerze 4 lub 5 czerwca. Należy się zarejestrować na naszej stronie, my prześlemy numer startowy. Trasę i czas powinna zmierzyć aplikacja i te wyniki trzeba wrzucić później na naszą stronę. Dla najlepszych również przewidujemy nagrody – wyjaśnia Justyna Sokołowska – Woźniak z Wyższej Szkoły Biznesu.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Nie strać o sobie dobrego zdania i zdobądź choć 7/10

Pytanie 1 z 10
Robert Lewandowski został właśnie królem strzelców Bundesligi po raz...

Zapisy do zawodów potrwają do końca maja, a sam bieg w formie stacjonarej odbędzie się 4 czerwca. Szczegóły są na TUTAJ W tym roku wydarzeniem towarzyszącym zawodom będzie turniej szachowy. Odbędzie się on 5 czerwca na kampusie WSB.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE