Trwa zbiórka pieniędzy dla rodziny zmarłego tragicznie aktora Teatru Robotniczego

2021-04-30 11:56 MR
zbiórka dla rodziny Marcina
Autor: www.mok.nowysacz.pl

Trwa zbiórka pieniędzy dla rodziny tragicznie zmarłego aktora Teatru Robotniczego w Nowym Sączu Marcina Króla. Artysta zginął w zeszłym tygodniu. Zostawił żonę i dwójkę dzieci. Do akcji dorzucić może się każdy z nas.

Marcin Król był aktorem teatru Robotniczego w Nowym Sączu, ale także reżyserem teatralnym w Limanowskim Domu Kultury. Zginął tragicznie tydzień temu w wieku 31- lat. Zbiórka ma wesprzeć finansowo rodzinę aktora. Zostawił dwójkę małych dzieci i żonę. Aktor był jedyną osobą pracującą w rodzinie, dlatego też cała trójka znalazła się teraz w bardzo trudnej sytuacji. Akcję zorganizowali przyjaciele Marcina.

Sądeczanie sprzątali brzegi Kamienicy

Sytuacja tej rodziny jest bardzo ciężka, dlatego też założona została zbiórka na portalu. Zachęcamy do tego, żeby dołączyć do niej. Rodzina potrzebuje naszego wsparcia – mówi Benedykt Polański, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ. Marcin Król był nie tylko aktorem i reżyserem. Działał również w grupach rekonstrukcyjnych 1 Pułku Strzelców Podhalańskich w Nowym Sączu. Zginął tragicznie w miniony piątek, 23 kwietnia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!