książki

i

Autor: Michał Rejduch

Trwa tydzień bibliotek. W Nowym Sączu nie zapłacisz kary za przetrzymaną książkę.

2021-05-11 13:08

Do tej akcji, która promuje czytelnictwo, Sądecka Biblioteka Publiczna dołącza co roku. Program Tygodnia bibliotek jest dość bogaty. Zaplanowano między innymi spotkania z autorami książek, tomików poetyckich, czy e-booków.

W tym roku część wydarzeń Tygodnia Bibliotek odbywa się online, w sieci, a część stacjonarnie w oddziałach bibliotek. Co roku w ramach tej akcji biblioteka nie pobiera opłat za przetrzymane książki. Do 15 maja nie zapłacimy kar. Dlatego warto sprawdzić swoje domowe półki i zobaczyć, czy nie ma tam przypadkiem książki wypożyczonej z biblioteki.

Pokazy ginących zawodów w sądeckim skansenie

Jest abolicja, także do 15 maja wszyscy, którzy przetrzymali książki, nie będą mieć naliczonych kar, także jest to świetny moment na oddanie książek – mówi Magdalena Zając z Sądeckiej Biblioteki Publicznej.

Program Tygodnia Bibliotek i wydarzenia mu towarzyszące znajdziecie TUTAJ

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Geograficzne rekordy świata. Nawet szkolna "szóstka" nie gwarantuje maksa

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się najwyższy wodospad na świecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE