Budowa nowego apartamentowca STBS

i

Autor: screen: www.facebook.com/prezydentludomirhandzel Budowa nowego apartamentowca STBS

Trwa budowa nowego bloku STBS w Nowym Sączu. Będzie ich więcej

2022-01-20 12:00

Nowoczesny apartamentowiec powstaje w Nowym Sączu przy ul. Czecha. To pierwszy od 10 lat blok mieszkalny, który buduje miejska spółka STBS. Znajdzie się w nim 50 mieszkań. W planie jest budowa kolejnych bloków w tej okolicy.

Mieszkań w Nowym Sączu będzie więcej

Po kilku latach przerwy w Nowym Sączu pełną parą idzie budowa miejskiego bloku. Pierwszy taki apartamentowiec powstaje przy ulicy Czecha. Ma być on gotowy w 2023 roku. Spółka STBS jest przygotowana do tego, żeby w najbliższym czasie ogłosić przetarg na budowę kolejnych nowych bloków na działce sąsiadującej z tą, na której trwa właśnie budowa.

Przygotowujemy się do przetargu na dwa kolejne apartamentowce, również do inwestycji przy placu Dąbrowskiego 3. Każde z mieszkań w naszych blokach są przygotowane do zamieszkania. Mieszkańcy dostają lokal z gotową podłogą, łazienka, w której jest wanna lub prysznic, a także toaleta i umywalka, w kuchni zmywak oraz urządzenie do podgrzewania – wyjaśnia Jacek Żelazko, prezes STBS.

Sonda
Wolisz dom czy mieszkanie?

Nowy blok STBS w Nowym Sączu ma być gotowy na początku 2023 roku

Takich budynków w Nowym Sączu będzie jednak więcej. Podobne powstaną między innymi przy ulicy 29 listopada, Zawiszy Czarnego, a także na Placu Dąbrowskiego. Ostatni miejski blok w Nowym Sączu zbudowano ponad 10 lat temu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE