Koperta z przesyłką, która trafiła do Sądeckiego Hospicjum

i

Autor: www.facebook.com/SadeckieHospicjum Koperta z przesyłką, która trafiła do Sądeckiego Hospicjum

Takiego prezentu w kopercie raczej się nie spodziewali. Co w niej było?

2021-12-28 11:49

Nietypowy prezent świąteczno – noworoczny dostało Sądeckie Hospicjum. W poniedziałek w siedzibie przy ul. Nawojowskiej pojawili się goście, którzy pielęgniarkom wręczyli kopertę. Była w niej spora suma pieniędzy!

Hospicjum z Nowego Sącza pomaga od wielu lat

Sądeckie Hospicjum działa od 2012 roku. Od tego czasu przyjęło już ponad półtora tysiąca osób. Niedawno zakończyła się rozbudowa jego siedziby o kolejne skrzydło, gdzie pojawiły się nowe sale dla blisko 30 chorych. W poniedziałek hospicjum odwiedzili goście, którzy pielęgniarkom przekazali kopertę z napisem „datek dla hospicjum – od rodziny, której się powodzi”. Kwota, jaką pielęgniarki znalazły w kopercie niejednego zaskoczyła!

Anonim w nietypowy sposób przekazał hojną darowiznę dla hospicjum w Tanowie

Co było w kopercie, która trafiła do hospicjum w Nowym Sączu?

Oczom pielęgniarek ukazało się pięć banknotów, każdy z nich o nominale 100 euro. To w przeliczeniu na złotówki daje kwotę około 2300 złotych. Władze hospicjum nie kryją zadowolenia z takiego prezentu. W mediach społecznościowych Sądeckie Hospicjum poinformowało, że pieniądze na pewno się przydadzą.

Sonda
Czy pomoc psychologiczna w Polsce jest łatwo dostępna?
Pieniądze znalezione w kopercie

i

Autor: www.facebook.com/SadeckieHospicjum Świąteczno - noworoczny prezent dla Sądeckiego Hospicjum

„Dziękujemy za ten dar. Na pewno ani złotówka nie zostanie zmarnowana” - można przeczytać na facebookowym profilu Sądeckiego Hospicjum.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE