Gracz komputerowy

i

Autor: www.pixabay.com

Życie studenckie

Studenci z Nowego Sącza tworzą grę komputerową. Szukają genialnych umysłów!

2023-03-27 7:54

Działa od kilku miesięcy i zrzesza studentów kierunków informatycznych. Mowa o kole naukowym „GameDEV”, którego członkowie cały czas pracują nad grą komputerową. Do ekipy może dołączyć każdy chętny, nie tylko studenci. „Jesteśmy otwarci na każdego, kto ma nowe i ciekawe pomysły” – mówią członkowie koła.

Studenci WSB-NLU tworzą grę komputerową

Akademickie koło naukowe „GameDEV” szuka nowych członków. Działa ono na Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Należą do niego głównie studenci kierunków informatycznych, ale nie tylko. Koło zrzesza pasjonatów programowania i komputerów. Jego członkowie spotykają się raz w tygodniu w formie online i dyskutują o nowinkach technologicznych, a także pracują nad grą komputerową. Koło stworzyli Kamil Woźny oraz Bartłomiej Oriański studenci WSB-NLU. Właśnie pracują nad demo gry.

Festiwal gier w Nowym Sączu

Zapraszamy wszystkie osoby, nie tylko z WSB-NLU, które chcą wziąć udział w takim projekcie. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Zależy nam na osobach zdyscyplinowanych, które chcą pomagać, uczyć się i rozwijać – mówi Kamil Woźny z koła naukowego “GameDEV”.

Kto może dołączyć do Koła Naukowego "GameDEV'?

W zespole odnaleźć się może każdy, kto  interesuje się informatyką. W szczególności osoby, które zajmują się game designem, grafika i programowaniem. Na razie członkowie koła pracują nad demo gry, która ma polegać na rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych. Osoby, które chcą dołączyć do zespołu, mogą to zrobić w każdej chwili – warunkiem jest samodyscyplina i chęć pomocy innym. Szczegóły znajdziecie TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE