Strzelnica

i

Autor: www.pixabay.com

Stary Sącz myśli o budowie profesjonalnej strzelnicy

2023-02-08 7:23

Stary Sącz chce wybudować strzelnicę. Chodzi o takie miejsce, gdzie mogliby trenować profesjonaliści, sportowcy, ale też amatorzy. Gmina ma już lokalizacje i pomysł na to miejsce.

Stary Sącz. Kolejna strzelnica w regionie

Nowoczesna strzelnica wojskowo — sportowa powstanie w gminie Stary Sącz. Taki obiekt ma być wybudowany w Myślcu nad Popradem. Będą mogły z niej korzystać zarówno osoby, które zawodowo zajmują się strzeleniem, ale też ci, którzy traktują to jako sport.

Pierwszy w Nowym Sączu robot - kelner

Gmina posiada w Myślcu teren o powierzchni 15 hektarów i tam powstanie stumetrowa strzelnica kontenerowa zamknięta – mówi zastępca burmistrza Starego Sącza Kazimierz Gizicki.

Stary Sącz wybuduje strzelnicę w Myślcu

Gmina pieniędzy na budowę strzelnicy chce poszukać w kasie Ministerstwa Obrony Narodowej. Odpowiednie wnioski o dofinansowanie już zostały złożone. Jeżeli się uda się zdobyć kasę, to budowa ruszy w tym roku. Będzie to już kolejna strzelnica w regionie sądeckim. Nowoczesną strzelnice mają też Marcinkowice. O podobnym obiekcie myśli też miasto Nowy Sącz.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE