Spraw sobie piękny trawnik w swoim ogródku! Pomoże w tym nowoczesna kosiarka!

2021-05-05 9:37 Artykuł sponsorowany
Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower
Autor: Materiały prasowe

Wiosną bardzo dużo czasu spędzamy na świeżym powietrzu. Dbamy o nasz ogród, w tym o kwiaty, ale także trawnik! Jak sprawić, by był idealny? Pomoże w tym kosiarka automatyczna Husqvarna Automower. Dzięki niej nasz trawnik nie tylko świetnie będzie się prezentować. Kosiarka pomoże nam również zaoszczędzić czas i pieniądze!

O perfekcyjnym ogrodzie, na który sąsiedzi będą patrzyli z zazdrością, marzy wielu z nas. Idealnie skoszona trawa, mieniąca się żywą zielenią, kolorowe kwiaty, kwitnące drzewa. Nic tylko wziąć koc lub leżak, a następnie cieszyć oko tym widokiem. Okazuje się, że doprowadzenie trawnika do doskonałego stanu nie jest wcale trudne. Wystarczy zainwestować w odpowiedni sprzęt. Świetnym przykładem będzie tu kosiarka automatyczna Husqvarna Automower. Ta nie tylko sprawi, że nasz trawnik będzie wyglądać idealnie, ale również pozwoli zaoszczędzić sporo czasu. Jeśli dodatkowo dbamy o środowisko, to już naprawdę jest to strzał w dziesiątkę!

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower
Autor: Materiały prasowe

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower. Czym się wyróżnia?

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower zapewnia doskonałą jakość koszenia. Wszystko dzięki bardzo ostrym nożom. Kosiarka została wyposażona też w miniaturowe ścinki, które dodatkowo nawożą trawnik w naturalny sposób. Posiada wytrzymałą konstrukcję z gumowym zderzakiem, niezawodnymi łożyskami kulkowymi i silnikiem bezszczotkowym. Kosiarka automatycznie wykrywa na swojej drodze przeszkody. Dzięki temu nie powoduje uszkodzeń podczas zderzenia z nimi. Obrotowa ostrza chowają się podczas kontaktu z innymi przedmiotami. Co istotne, kosiarka Husqvarna Automower może pracować całą dobę, jest również odporna na działanie czynników pogodowych. Można więc z niej korzystać w wilgotnym otoczeniu. Kosiarka została dodatkowo wyposażona w GPS, który w przypadku kradzieży pomoże nam ją zlokalizować. Sprzęt zostanie również zablokowany i uruchomi się alarm. Wszystko to dzięki wbudowanemu profesjonalnemu interfejsowi.

Husqvarna Automower
Autor: Materiały prasowe

Jak zainstalować kosiarkę automatyczną Husqvarna Automower?

Sposób instalacji kosiarki automatycznej Husqvarna Automower wcale nie jest trudny. Na początku należy ustawić stację ładującą. Umieszczamy ją na płaskim podłożu w środku obszaru koszenia tak, aby wokół niej była wolna przestrzeń. Sprawdzamy, czy stacja jest wolna od działania promieni słonecznych, z dala od zraszaczy i w pobliżu gniazdka elektrycznego.

Następnie konieczne będzie zamontowanie przewody ograniczającego, który wyznacza krawędzie trawniki i określi obszar pracy kosiarki Husqvarna Automower. Przewód należy wkopać na głębokość do 10 cm. Dzięki niemu kosiarka automatyczna będzie wiedziała dokładnie, kiedy skręcić. Tworzymy "wyspy" z przewodu ograniczającego wokół rabat kwiatowych i krzewów, aby zapobiec najechaniu na nie przez kosiarkę.

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower
Autor: Materiały prasowe

Kolejnym krokiem będzie ułożenie przewodu doprowadzającego. Pomoże on znaleźć kosiarce Husqvarna Automower drogę do stacji ładującej. Łączymy jeden koniec do stacji i umieszczamy przewód w poprzek ogrodu. Tak, aby jego drugi koniec sięgnął najdalszej części ogródka. Drugi koniec zostaje połączony z przewodem ograniczającym w miejscu ich przecięcia. Oba przewody zostają w ten sposób połączone ze stacją ładującą.

Wbudowany system GPS tworzy mapę ogrodu, uwzględniając miejsca instalacji przewodów ograniczających i doprowadzających. Kosiarka Husqvarna Automower zapamiętuje, które części ogrodu są już skoszone, i dostosowuje odpowiednio swój plan koszenia. W ten sposób obszary koszenia są zoptymalizowane, a koszenie daje doskonałe rezultaty.

Co istotne, kosiarka Husqvarna Automower dotrze w każde miejsce w naszym ogrodzie. Nawet te najbardziej odległe. Nie straszny jej żaden teren. Kosiarka kosi na pochyłościach od 45 stopni do 75 stopni.

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower
Autor: Materiały prasowe Link: https://ogrod-pro.pl/88-husqvarna

Dlaczego warto wybrać kosiarkę automatyczna Husqvarna Automower?

Kosiarka automatyczna Husqvarna Automower to nie tylko łatwość montażu oraz pewność, że nasz trawnik będzie w idealnym stanie. Dzięki temu sprzętowi zaoszczędzimy nasz czas. Łatwo będziemy sterować nią za pomocą smartfonu, tabletu czy laptopa, gdziekolwiek się znajdziemy. Dzięki temu możemy poświęcić więcej chwil na inne obowiązki lub przyjemności. Kosiarka Husqvarna Automower to także oszczędność w przeliczeniu na metry kwadratowe. Wspomniany sprzęt pracuje bardzo wydajnie i jak wspomniano, przez całą dobę.

Korzystanie z kosiarki automatycznej Husqvarna Automower to także dbanie o ekologię. Sprzęt posiada napędzanie elektryczne, a więc nie emituje spalin. Charakteryzuje się również cichą pracą. Dzięki czemu nie będzie ona nam przeszkadzać podczas wypoczynku na ogrodzie.

Husqvarna Automower
Autor: Materiały prasowe

Artykuł sponsorowany.