Siłownia plenerowa powstała przy zespole szkół w Nawojowej

i

Autor: Maria Olszowska starostwo powiatowe w Nowym Sączu Siłownia plenerowa powstała przy zespole szkół w Nawojowej

Siłownia plenerowa powstała przy zespole szkół w Nawojowej. To już kolejny obiekt sportowy przy tej szkole!

2022-10-17 16:15

Z nowej siłowni plenerowej mogą już korzystać uczniowie zespołu szkół ponadpodstawowych w Nawojowej. Na tych, którzy chcą zadbać o swoją formę i sylwetkę czeka kilka urządzeń do ćwiczeń i relaksu.

Siłownię plenerową przy zespole szkół ponadpodstawowych w Nabojowej urządzono między budynkiem szkoły a internatem. To już kolejny obiekt sportowy, z którego mogą korzystać uczniowie tej szkoły.

W ubiegłym roku wyremontowaliśmy salę gimnastyczną, powstała też bieżnia, skocznia i rzutnia. Teraz zrobiliśmy siłownię. Wszystko z myślą o naszych uczniach i osobach przebywających w internacie - mówi Michał Bulzak dyrektor szkoły.

Budowa siłowni plenerowej przy zespole szkół w Nawojowej kosztowała ponad 100 tysięcy złotych.  Pieniądze wyłożyło starostwo powiatowe,  które zarządza szkołą. 

Rozpoznasz te liczby na obrazkach? Przy mniej niż 10/15 musisz odwiedzić okulistę!

Pytanie 1 z 15
To nie powinno być trudne. Jaką liczbę widzisz na obrazku?
Quiz: jaką liczbę widzisz na obrazku?

Uczniowie zespołu szkół ponadgimnazjalnych w Nawojowej mogą też korzystać z profesjonalnego boisko z trybunami, na których prowadzone są lekcje wychowania fizycznego, ale też można rozgrywać różne zawody sportowe.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE