zakupy świąteczne

i

Autor: www.pixabay.com

Sądeczanie ruszyli po gwiazdkowe prezenty. Dla wielu to ostatni dzwonek na zakupy

2020-12-16 11:00

Jedni od kilku dni przeglądają internet inni odwiedzają sklepy stacjonarne. Sporo osób można spotkać teraz w galeriach i centrach handlowych w Nowym Sączu. Święta zbliżają się wielkimi krokami, a mieszkańcy miasta ruszyli po prezenty. Gwiazdka już za tydzień.

Dla wielu to już naprawdę ostatni dzwonek. Mieszkańcy Nowego Sącza ruszyli do sklepów po prezenty pod choinkę. Na takie zakupy czasu jest coraz mniej, bo święta już w przyszłym tygodniu. Każdy ma inny pomysł na prezent. Jedni wybierają symboliczne gadżety, inni drogie podarunki. Jak mieszkańcom miasta idą zakupy – to sprawdził reporter Radia Eska.

Posłuchaj: Mieszkańcy Nowego Sącza o kupowaniu prezentów gwiazdkowych

Tym, którzy nie lubią kolejek czy tłoku w sklepach zostaje internet. Nie warto jednak czekać na ostatnią chwilę, bo kurierzy o tej porze roku mają sporo pracy i nasze paczki mogą przyjść z opóźnieniem.

Nowy Sącz ma już świąteczne dekoracje

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE