Sądeckie Targi Ślubne po raz dwunasty [ZDJECIA]

2023-01-30 7:58

Już po raz dwunasty w Nowym Sączu zorganizowano Sądeckie Targi Ślubne. Impreza jak zwykle cieszyła się zainteresowaniem przyszłych par młodych. Osoby planujące ślub i wesele mogły tu znaleźć wszystko, co potrzebne jest na ten wyjątkowy dzień.

Nowy Sącz. Targi ślubne po raz dwunasty

Można było zobaczyć najmodniejsze garnitury i suknie ślubne, ale też wybrać obrączki, czy spróbować weselnych ciast. W Nowym Sączu po raz dwunasty zorganizowano Sądeckie Targi Ślubne. Na hali widowiskowo – sportowej pojawiło się 40 wystawców branży weselnej.

Pierwszy w Nowym Sączu robot - kelner

Nowy Sącz. Wszystko na ślub w jednym miejscu

W jednym miejscu przyszłe pary młode mogły znaleźć wszystko, bez czego wesele odbyć się nie może. Wśród wystawców prezentowały się cukiernie, które przygotowują torty i ciasta weselne czy domy weselne. Nie zabrakło także prezentacji samochodów, którymi można pojechać do ślubu czy firm zajmujących się dekorowaniem sali i organizacją wesel. W trakcie pokazów na scenie prezentowano modę ślubną, odbyły się także pokazy barmanów oraz zespołów muzycznych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE