Ruszył sztab WOŚP w Nowym Sączu. Sprawdź jak można zostać wolontariuszem

2020-11-23 11:57 MR
WOŚP Nowy Sącz
Autor: Michał Rejduch Rok temu wolontariusze w Nowym Sączu zebrali ponad 200 tysięcy złotych

Ruszyły zgłoszenia chętnych, którzy w styczniu chcą kwestować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariuszy szuka także sztab z Nowego Sącza. W tym roku nie trzeba przychodzić osobiście. Wystarczy zajrzeć na specjalna platformę internetowa i tam zarejestrować się.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy szuka rąk do pracy. Chodzi oczywiście wolontariuszy, którzy w styczniu będą kwestować na ulicach Nowego Sącza. Sztab WOŚP ma miejsce na ponad 100 wolontariuszy. Na razie nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądał finał, ale organizatorzy zapewniają, że kwesta odbędzie się.

Nowi mieszkańcy sadeckiej gadziani. Na świat przyszły gekony paskowane

W tym roku rejestracja odbywa się przez internet – wyjaśnia Lech Zwoliński ze sztabu WOŚP. - Czekamy przede wszystkim na osoby wesołe, które chcą pomagać, wiek nie gra roli. Osoby niepełnoletnie mogą kwestować razem z rodzicami, czy dziadkami. Mamy 110 miejsc dla chętnych.

Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia. Wolontariusze mogą się zgłaszać TUTAJ. Podczas styczniowego finału będą zbierane pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Posłuchaj Lecha Zwolińskiego z nowosądeckiego sztabu WOŚP