Ruszył konkurs na najlepszego wolontariusza. Kogo i jak można zgłosić?

2021-09-13 8:14
pomoc
Autor: www.pixabay.com

Poświęcają swój wolny czas, ciężko pracują i nie dostają za to pieniędzy. Pomagają, bo lubią. Mowa o wolontariuszach. Teraz jest okazja, żeby im podziękować. Można to zrobić, zgłaszając ich do konkursu.

Pomagają bezinteresownie, czerpią z tego radość, a teraz możemy ich nagrodzić. Ruszyła II edycja konkursu „Wolontariusz roku” i „Koordynator roku”. Organizuje go Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, a w Małopolsce konkurs koordynuje Stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza, które zachęca do zgłaszania takich osób.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Mówimy o każdej instytucji publicznej czy niepublicznej, która ma takich wolontariuszy i ich koordynatorów. Chcemy pokazywać, że jest coś takiego, że ludzie robią to długotrwale i bez względu na wiek pomagają innym. To ma na celu promowanie takich ludzi i tych, którzy takimi osobami zarządzają, bądź organizują im prace — mówi Agnieszka Kałużny z Sursum Corda.

Wolontariuszy do konkursu można zgłaszać do końca września. Można to zrobić TUTAJ. Zwycięzców poznamy pod koniec roku.

Sonda
Czy interesujesz się koszykówką 3x3?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE