Koce, które przekazała Szkoła Podstawowa z Rytra

i

Autor: www.facebook.com/schronisko.nowysacz Koce, które przekazała Szkoła Podstawowa z Rytra

Robiąc wiosenne porządki możemy pomóc schronisku dla zwierząt w Nowym Sączu

2022-05-03 8:00

Mieszkańcy Nowego Sącza znowu mogą pomóc schronisku dla bezdomnych zwierząt, które działa w mieście. Wystarczy przejrzeć swoje szafy. Każdy z nas na pewno ma w nich stare, nieużywane koce, czy pościele. Może je przekazać do schroniska. Tu bardzo się przydadzą!

Schronisko dla zwierząt z Nowego Sącza prosi o pomoc

Wiosenne porządki robi schronisko dla zwierząt w Nowym Sączu i prosi o naszą pomoc. Znowu potrzebne są używane ręczniki, pościele, czy koce. Schronisko potrzebuje ich teraz bardzo dużo, dlatego, że tego typu tkaniny służą jako podkłady do kojców czy boksów. te które były do tej pory są już zniszczone.

Największa makieta kolejowa w Nowym Sączu

Bardzo prosimy o wsparcie. Będziemy teraz wymieniać podkłady – koce, ręczniki – wszystko, co psy miały w budach w zimie wyrzucamy i chcemy dać im nowe. Dlatego chętnie przyjmiemy używane ręczniki, koce, prześcieradła, czy pościele. My to wszystko zagospodarujemy dla zwierzaków – wyjaśnia Joanna Otto, kierownik schroniska w Nowym Sączu.

Niedawno duży prezent schronisku zrobiła Szkoła Podstawowa w Rytrze. Uczniowie i nauczyciele przekazali koce i ręczniki. W ten sposób może pomóc każdy z nas, kto a przykład robi teraz wiosenne porządki. Tkaniny można przynosić do schroniska przy ulicy Tłoki codziennie. Tu warto dodać, że pomóc można też, adoptując psy czy koty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE