Przez tydzień ta droga będzie zamknięta. Kierowcy sprawdźcie jak ominąć remonty

2020-11-22 18:16 DR
Duże utrudnienia na drodze powiatowej Tęgoborze - Chomranice.  Trwają tam remonty
Autor: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu Duże utrudnienia na drodze powiatowej Tęgoborze - Chomranice. Trwają tam remonty

Uwaga kierowcy. Przez kilaka najbliższych dni będzie zamknięta powiatowa trasa Tęgoborze – Chomranice. To przez remonty, które trwają na tej drodze.

W najbliższym tygodniu będzie tam układana nowa nawierzchnia asfaltowa. Dlatego w miejscu wykonywanych prac droga będzie zamknięta.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w dniach 23 - 28 listopada w godzinach 7:30 – 18.00 będą prowadzone prace związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku przebiegającym przez miejscowość Zawadka – mówi Maria Olszowska ze starostwa powiatowego w Nowym Sączu.

Nowi mieszkańcy sadeckiej gadziani. Na świat przyszły gekony paskowane

Objazd wyznaczono drogą gminną Świdnik-Podchełmie i drogą powiatową Tęgoborze - Wronowice do drogi krajowej nr 75 w miejscowości Tęgoborze, natomiast samochody ciężarowe będą kierowane przez Nowy Sącz.

Powiatowy Zarząd Dróg  w Nowym Sączu dodaje, że w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych termin remontu drogi może ulec zmianie.