Kiermasz staroci w Miasteczku Galicyjskim

i

Autor: Michał Rejduch Kiermasz staroci w Miasteczku Galicyjskim

Przedmioty z duszą w Miasteczku Galicyjskim. Przed nami kiermasz staroci

2022-07-22 12:00

Już w niedziele, 24 lipca w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu odbędzie się kiermasz staroci. Swoje zbiory pokażą kolekcjonerzy z całej Małopolski. Kiermasz organizuje nowosądeckie Muzeum Okręgowe.

Można znaleźć nietypowe i ciekawe prezenty

Na nietypowe rzeczy, których nie kupimy w galeriach handlowych, będzie można zapolować w Nowym Sączu. W niedzielę warto wybrać się do Miasteczka Galicyjskiego na kiermasz staroci. Znajdziemy tam stare lampy, porcelanowe przedmioty, ozdoby czy meble. Warto się tam wybrać, bo wystawcy — kolekcjonerzy potrafią zaskoczyć zwiedzających.

Kiermasz staroci w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu

Będzie można zobaczyć stare meble, obrazy, bibeloty. Odwiedzający znajda także militaria, biżuterię, porcelanę, szkło czy różne pamiątki — mówi Agnieszka Małecka z Muzeum w Nowym Sączu.

Sonda
Lubisz starocie i pamiątki z przeszłości?

Będzie akcja „drugie życie książki” W ramach kiermaszu staroci będzie zorganizowana także zbiórka książek. Sądeczanie, którzy mają w swoich domach przeczytane książki, będą mogli je przekazać Sądeckiej Bibliotece Publicznej, albo wymienić się z innymi, na książki, których jeszcze nie czytali. Kiermasz staroci potrwa od godziny 10 do 16.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE