DJ-e z Nowego Sącza zagrają razem dla Nataniszy

i

Autor: zrzutka.pl/m8ukna DJ-e z Nowego Sącza zagrają razem dla Nataniszy

Przed nami klubowa impreza charytatywna. DJ-e z Nowego Sącza będą miksować dla Nataniszy

2022-09-03 10:00

Przed nami wielka impreza charytatywna, w której trakcie będzie można posłuchać miksów DJ-ów znanych z sądeckich klubów, ale przede wszystkim dorzucić się do zbiórki na rehabilitację jednej z mieszkanek Nowego Sącza. Potrzebna jest duża suma pieniędzy.

Sądeccy DJ-e w jednym miejscu

Przed nami „Back to Scholl”, czyli klubowe powitanie nowego roku szkolnego. Dobrą zabawę zapewnią znani w Nowym Sączu DJ-e. W trakcie imprezy będą też zbierane pieniądze na rehabilitację Nataniszy. Kobieta miała bardzo poważny wylew. Jest w ciężkim, ale stabilnym stanie. Potrzebuje rehabilitacji, której NFZ nie jest w stanie zapewnić. Na ten cel jej przyjaciele chcą zebrać 150 tysięcy złotych. Część pieniędzy już mają.

Roztańczona starówka w Nowym Sączu

Jestem Norbert. Nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc finansową, jednak moją rodzinę spotkało ogromne nieszczęście. Jestem zmuszony poprosić o wsparcie. Moja żona, Natanisza przeżyła naczyniaka i krwotok z krwiakiem śródmiąższowym. Jest w ciężkim stanie. Potrzebuje pieniędzy na rehabilitację, które dadzą jej szansę na powrót do zdrowia. Tylko dzięki Waszej pomocy moja żona i matka trójki dzieci może wrócić do zdrowia i normalnego życia. Aby Natanisza miała szansę wyzdrowieć, wymaga dużego nakładu czasu i pracy oraz odpowiedniego sprzętu, których nie jest w stanie dostarczyć nam NFZ. Nie stać mnie na zapłacenie tak ogromnej kwoty za rehabilitację, dlatego zwracam się do Was o pomoc. Wiem, że nie każdy może pozwolić sobie na udzielenie pomocy finansowej, dlatego proszę o udostępnianie tej zrzutki. To dla mnie bardzo ważne – pisze na internetowej zbiórce na portalu zrzutka.pl mąż kobiety.

Działalność charytatywna gwiazd

Pytanie 1 z 6
Ile Leonardo DiCaprio przekazał na ratowanie lasów Amazonii?

W trakcie sobotniej imprezy „Back to Scholl” zagrają DJ-e, których znamy z sądeckich klubów. Za konsoletami staną DJ Wind, DJ Mobius, DJ BIGOZ, DJ Norbi i inni. Charytatywna impreza klubowa odbędzie się w sobotę, 3 września w klubie Piwnica przy ul. Jagiellońskiej 1. Zabawa wystartuje o godzinie 21. Cały czas można również wpłacać pieniądze na internetową zbiórkę. Link znajdziecie TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE