Potęga Informatyki po raz 10. Multimedialne show trwa na kampusie WSB [ZDJĘCIA]

2022-12-01 11:00

Ze świata realnego w kilka chwil można przenieść się do świata wirtualnego. To w ramach dziesiątej edycji Potęgi Informatyki, wielkiego widowiska multimedialnego, które odbywa się na kampusie Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Prelekcje gromadzą tłumy fanów multimediów.

Nowy Sącz. Trwa 10. edycja Potęgi Informatyki

Multimedialne spektakle z pokazami laserowymi, prezentacje robotów i interesujące prelekcje. To wszystko w ramach jubileuszowej Potęgi Informatyki, która już po raz dziesiąty odbywa się w Wyższej Szkoła Biznesu w Nowym Sączu. Impreza jak zwykle zgromadziła tłumy głodnych wiedzy, a także fanów informatyki, programowania i multimediów. Uczestnicy stali się częścią wirtualnego świata, a prelegenci odkrywają przed nimi możliwości nowoczesnych narzędzi.

Kamil Małochleb - iluzjonista z Tarnowa w Radiu ESKA Tarnów

Potęga Informatyki w Nowym Sączu. Bogaty program widowiska

W tym roku w ramach widowiska, jego uczestnicy mogą poznać działanie nowoczesnych systemów dźwiękowych, poznać możliwości, jakie w życiu codziennym daje sztuczna inteligencja, dowiedzieć się o nowoczesnych technikach programowania aplikacji internetowych, zobaczyć mega roboty, czy ogromne ledowe ekrany, na których wyświetlane są filmy i prezentacje. Prelekcje przygotowali studenci WSB, oraz wykładowcy uczelni. Potęga informatyki w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu potrwa do piątku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE