Podziękowania i życzenia dla sądeckich służb. Sprawdź kto i czego życzył mundurowym

2020-12-24 10:20

Kolorowe karki, stroiki, choinki, ręcznie robione ozdoby, a nawet pierniczki. Takie prezenty dostali policjanci z Nowego Sącza. Nie zabrakło też życzeń i podziękowań.

"Dziękuję Ci za to, że mnie chronisz… że jesteś"… Maja, Małgosia, Bartosz, Adam, Oliwia i wiele innych imion. Tymi słowami do policjantów zwróciły się dzieci i nauczyciele oddziałów przedszkolnych Miejskiego Przedszkola numer 20 oraz Miejskiego Przedszkola numer 6 w Nowym Sączu.  

W taki sposób najmłodsi mieszkańcy miasta podziękowali policjantom i ratowników za ich służbę w dobie epidemii koronawirusa.

Serdecznie dziękujemy organizatorom i uczestnikom tej pięknej akcji, a szczególnie dzieciom i nauczycielom za ich wkład, pracę, ciepłe słowa, świąteczne życzenia i docenienie naszej niełatwej służby — mówi szef sądeckich policjantów mł. insp. dr Krzysztof Dymura

Policjanci z Nowego Sącza oprócz życzeń dostali też Betlejemskie Światełko Pokoju. Już tradycyjnie do komendy przynieśli je harcerze.

Nowy Sącz ma już świąteczne dekoracje

Bardzo świątecznie zrobiło się też u strażaków w Nowym Sączu. To dzięki harcerzom, którzy do KM PSP przynieśli Betlejemskie Światełko Pokoju. Harcerze strażakom przekazali nie tylko światełko, ale też życzenia.

Tymczasem świąteczną, muzyczną niespodziankę dla mieszkańców miasta i regionu przygotowali też Strażnicy Karockiego Oddziału Straży Granicznej z Nowego Sącza.

Zdrowych, spokojnych i fajnych świąt życzymy także My, czyli sądecka ekipa Radia Eska.

QUIZ. Słynne seriale z Netflixa. Same hity, ale nie myśl, że osiągniesz komplet

Pytanie 1 z 15
Akcja serialu "Dark" dzieje się w...

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE