Jechał pod prąd na Rondzie Solidarności

i

Autor: fot. Arturo, źdródło: www.facebook.com/sadeckiedrogi Jechał pod prąd na Rondzie Solidarności

Pod prąd na Rondzie Solidarności w Nowym Sączu! Co ten kierowca zrobił? [WIDEO]

2022-05-25 7:54

Kilka dni temu w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak na rondzie u zbiegu ulic Witosa, Tarnowskiej i obwodnicy Nowego Sącza kierowca skręca z ulicy Witosa w lewo i jedzie rondem pod prąd. Wywołało to spore oburzenie internautów i mnóstwo komentarzy. We wtorek doszło do podobnego zdarzenia na Rondzie Solidarności.

Poczekał na zmianę świateł i zawrócił

Internauci publikujący zdjęcia z ulic miasta na facebookowym portalu „Sądeckie Drogi” zamieścili wczoraj zdjęcia i film pokazujące jak, kierowca srebrnego forda jedzie pod prąd przez Rondo Solidarności w Nowym Sączu. Kierujący srebrny suwem wjechał na przeciwny pas ruchu od strony ul. Królowej Jadwigi, następnie poczekał na zmianę świateł z czerwonych na zielone. Prawdopodobnie zorientował się, że popełnił błąd i w tym samym miejscu zawrócił – co widać na filmie umieszczonym na portalu przez jednego z internautów.

Kierowca objechał Rondo Solidarności i pojechał w kierunku CH Gołąbkowie. Samochód miał rejestrację powiatu nowosądeckiego. Być może prowadzący samochód pomylił się. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Prowadząc samochód, pamiętajmy o skupieniu i o tym, żeby za kierownicą nie popadać w rutynę i nie jeździć na pamięć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE