Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Anną Ficner - Ogonowską

i

Autor: www.sbp.nowysacz.pl Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z Anną Ficner - Ogonowską

Pisarka Anna Ficner – Ogonowska spotka się z czytelnikami Sądeckiej Biblioteki Publicznej

2023-02-14 21:00

Znana autorka książek Anna Ficner - Ogonowska będzie gościem Sądeckiej Biblioteki Publicznej. Pisarka odwiedzi Nowy Sącz z okazji walentynek. Biblioteka zdecydowała się ją zaprosić, bo to właśnie jej książki czytelnicy wypożyczają najchętniej.

Nowy Sącz. Znana pisarka Anna Ficner - Ogonowska spotka się z czytelnikami

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na a spotkanie autorskie z Anną Ficner-Ogonowską – autorką popularnych powieści obyczajowych. To ona napisała "Alibi na szczęście", czy "Krok do szczęścia". Spotkanie odbędzie się w środę 15 lutego godzinie 17:00 w Sali Reprezentacyjnej w nowosądeckim Ratuszu. W swoich powieściach opisuje perypetie zakochanych i wszystkie oblicza miłości, z którymi się możemy spotkać. Bestsellery Anny Ficner-Ogonowskiej to wciągające opowieści o życiu i jego słodko-gorzkich barwach.

Przytulisko dla książek w Nowym Sączu

Jest autorką literatury obyczajowej, romansowej, jej książki chętnie wypożyczają się w naszej bibliotece. Zdecydowaliśmy się zaprosić ją na takie spotkanie jeszcze w klimacie walentynek. Nasi czytelnicy bardzo lubią jej twórczość. Pisze książki o miłości o zakochanych, to literatura lekka, ale wnosząca w nasze życie pozytywne przesłanie – mówi Dorota Wcześny z Sądeckiej Biblioteki Publicznej.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne bilety wstępu, które można odebrać za okazaniem bibliotecznej karty w wypożyczalni przy ul. Franciszkańskiej 11.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE