Park Strzelecki w Nowym Sączu otwarty. Amfiteatr robi wrażenie! Zobacz ZDJĘCIA

2021-04-30 17:04 MR

W piątek, 30 kwietnia po południu oficjalnie otwarto Park Strzelecki w Nowym Sączu. W miejscu, gdzie dawniej było kilka zniszczonych alejek, pojawiły się stylowe deptaki, altany, urządzenia do ćwiczeń oraz strefa dla dzieci. Największe wrażenie robi jednak amfiteatr, który może pomieścić ponad 3 tysiące osób.

Kilkadziesiąt tysięcy ton betonu, setki tony stali i drewna. Tyle materiałów zużyto do budowy Amfiteatru w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. Ma on być nową wizytówką tego miejsca, ale też obiektem, gdzie odbywać się koncerty, spektakle, czy kabarety. Już teraz wiadomo, że w sierpniu odbędzie się tu międzynarodowa impreza, która będzie transmitowana w ponad 140 telewizjach na całym świecie.

Majówkowy punkt szczepień w Szczecinie

W drugiej połowie sierpnia chcemy tu zorganizować wybory Miss Polski, Miss Supernational oraz Mister Supernational. Wydarzenie ma być transmitowane przez największe telewizje świata. To jest bardzo duże przedsięwzięcie, liczymy na to, że samo wydarzenie wypromuje Nowy Sącz i sam Amfiteatr w Parku Strzeleckim. Obiekt odpowiada naszym wymaganiom. W produkcji telewizyjnej to jednak ogromne wyzwanie – mówi Gerhard Parzutka – Lipński, szef agencji Nowa Scena.

Remont Parku Strzeleckiego kosztował ponad 50 milionów złotych. Do budowy samego amfiteatru zużyto kilkadziesiąt tysięcy ton betonu, setki tony stali i drewna. Od 1 maja mieszkańcy miasta będą mogli korzystać z samego parku i atrakcji, które tam się znalazły.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl