Waldemar Malicki

i

Autor: Kinga Ptak, MCK Sokół Waldemar Malicki wystąpi w Nowym Sączu

Ostatki w Nowym Sączu bez festiwalu Fun&Classic, ale Waldemar Malicki wystąpi

2023-02-08 11:01

Nie mamy dobrych wiadomości dla fanów kultury z wyższej półki. W tym roku Małopolskie Centrum Kultury Sokół nie zorganizuje kończącego karnawał Festiwalu Wirtuozerii i Żartu Muzycznego „Fun&Classic”. Będzie za to koncert Waldemara Malickiego, który od wielu lat związany jest z Festiwalem.

Fun&Classic w Nowym Sączu. Będzie jeden koncert

Dużego festiwalu w tym roku co prawda nie będzie, ale na huczne zakończenie karnawału w Nowym Sączu można liczyć. Tak zapewnia Małopolskie Centrum Kultury Sokół, które przez oszczędności musiało zrezygnować z kilkudniowego Festiwalu „Fun and Classic”. Będzie za to koncert Waldemara Malickiego, który w Nowym Sączu wystąpi razem ze Śląską Orkiestrą Kameralną.

Przytulisko dla książek w Nowym Sączu

Waldemar Malicki, to człowiek, który na scenie potrafi wyjść z muzyki klasycznej i zaprezentować ją w ten sposób publiczności, że jest dużo śmiechu. W tym roku nie ma festiwalu, jest tylko jeden koncert, ale nazwę utrzymujemy, bo nasi widzowie wiedzą, czego można się spodziewać po koncercie. Co dwa lata organizujemy konkurs i festiwal im. Ady Sari. To wydarzenie dużo kosztuje, stąd decyzja, że w latach, kiedy jest konkurs i festiwal im. Ady Sari, nie będzie festiwalu Fun and Classic – Mówi Liliana Olech z MCK Sokół w Nowym Sączu.

Koncert Waldemara Malickiego już 16 lutego o godzinie 19 w MCK Sokół. Festiwal Fun&Classic organizowany jest w Nowym Sączu od 2001 roku zawsze w ostatni tydzień karnawału.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE