Rowerowy złodziej w rękach policji. Część łupu odzyskano!

i

Autor: KMP Nowy Sącz Rowerowy złodziej w rękach policji. Część łupu odzyskano!

Odpowie za kradzieże, włamania i paserstwo. Rowerowy złodziej zatrzymany!

2021-08-05 16:10

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali złodzieja rowerów. Mundurowym udało się też odzyskać część skradzionych pojazdów. Złodziejowi grozi teraz do 10 lat więzienia.

Od kilku dni policjanci z Nowego Sącza, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu prowadzili czynności w sprawie kradzieży roweru. Mundurowym udało się ustalić, że poszukiwany przez nich jednoślad jest użytkowany przez 32 letniego mieszkańca Nowego Sącza.

Kiedy policjanci pojechali na miejsce i przeszukali zajmowane przez mężczyznę lokum znaleźli i zabezpieczyli różne akcesoria rowerowe oraz nożyce do cięcia metalowych prętów. Natomiast w piwnicy przynależnej do mieszkania odkryli 8 rowerów pochodzących z kradzieży oraz paserstwa - mówi Justyna Basiaga z policji w Nowym Sączu.

32-letniego mieszkańca Nowego Sącza zatrzymano i przewieziono do sądeckiej komendy, gdzie usłyszał 8 zarzutów. Mężczyzna odpowie za kradzież z włamaniem oraz za paserstwo, za co grozi do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji oraz zakazu opuszczania kraju.

Sonda
Czy powinno się wprowadzać obostrzenia tylko dla niezaszczepionych?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE