O Nowym Sączu będzie głośno w 140 krajach. W wakacje odbędzie się tu duża impreza

2021-05-18 10:00 MR
Amfiteatr w Parku Strzeleckim
Autor: Michał Rejduch Amfiteatr w Parku Strzeleckim

Tak prestiżowej imprezy w Nowym Sączu jeszcze nie było. W sierpniu w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim mają się odbyć wybory Miss Polski oraz Miss i Mistera Supernational. Impreza ma być transmitowana do ponad stu krajów na świecie.

O Nowym Sączu będzie głośno i to na całym świecie. Na sierpień w mieście zaplanowano wybory Miss Polski oraz Miss i Mistera Supernational. Nowy Sącz liczy przede wszystkim na dużą promocję, bo telewizyjne transmisje będzie można zobaczyć nawet w 140 krajach na całym świecie.

W Nowym Sączu pojawiły się stacje do naprawy rowerów

Te konkursy mają olbrzymi zasięg medialny. W trakcie tego wydarzenia najważniejsza jest promocja regionu i miasta. Jeżeli my pokażemy, że można w amfiteatrze robić imprezy telewizyjne, to skusi to inne agencje eventowe. Miss Polski będzie transmitowana na Polsce, Miss i Mister Supernational na około 140 krajów. Amfiteatr jest przepięknym obiektem, ale też dużym wyzwaniem, bo dla produkcji telewizyjnej będzie użyczany po raz pierwszy — mówi Gerhard Parzutka – Lipiński, organizator wyborów.

Wcześniej ta impreza była organizowana w Krynicy-Zdrój. Umowa z miastem uzdrowiskowym zakończyła się w 2019 roku. Następne wybory były zorganizowane w Katowicach. Te w Nowym Sączu mają się odbyć od 20 do 22 sierpnia. Amfiteatr w Parku Strzeleckim może pomieścić ponad 3000 widzów. Wyremontowano go podczas remontu Parku Strzeleckiego. Znajduje się tam nowoczesne nagłośnienie i zaplecze sceniczne. Amfiteatr jest zadaszony, dzięki czemu można będzie tu zorganizować imprezy i koncerty bez względu na pogodę.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl