Nowy samochód i dwa motocykle trafiły do Straży Miejskiej w Nowym Sączu

i

Autor: screen z profilu fb Prezydent Ludomir Handzel Nowy samochód i dwa motocykle trafiły do Straży Miejskiej w Nowym Sączu

Nowy samochód i dwa motocykle trafiły do Straży Miejskiej w Nowym Sączu

2022-08-10 8:00

Kolejne pojazdy trafiły do Straży Miejskiej w Nowym Sączu. To duży samochód do przewodu zatrzymanych oraz dwa motocykle elektryczne. Samochody kilka dni temu przekazał strażnikom prezydent Ludomir Handzel.

Gdzie najlepiej sprawdzą się nowe pojazdy?

Nowosądecka straż miejska dostała nowy samochód i dwa motocykle. Pojazdy przydadzą się w codziennej służbie. Samochód marki Renault Traffic pozyskano z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Można w nim jednocześnie przewozić cztery osoby zatrzymane. Są też nowe elektryczne motocykle, które świetnie sprawdzą się w terenach nad rzekami, czy w lasach na terenie Nowego Sącza, gdzie dojazd samochodem jest utrudniony.

Bardzo się cieszę, że nowy sprzęt trafia do sądeckiej Straży Miejskiej. Jest to samochód specjalny do przewozu osób zatrzymanych. To dobrze, że wymieniamy nasz tabor, bo to jest także kwestia ekologii. Na służbę trafiają również ekologiczne motocykle elektryczne – mówi prezydent Ludomir Handzel.

Sonda
Czy masz zaufanie do Straży Miejskiej?

Tu warto dodać, że Straż Miejska w Nowym Sączu w swojej flocie ma 4 samochody oraz 3 motocykle elektryczne.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE