TIR wjechał do ogrodu

i

Autor: PSP Nowy Sącz W akcji brali udział strażacy PSP i OSP Biegonice

Nowy Sącz: TIR przebił ogrodzenie i zatrzymał się kilka metrów od domu

2021-12-31 10:09

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w czwartek, 30 grudnia wieczorem na ulicy Węgierskiej. Ciężarówka zjechała z zakrętu drogi, przebiła ogrodzenie i zatrzymała się na trawniku kilka metrów od domu.

Do akcji wezwano strażaków z Nowego Sącza

Na miejscu po kilku minutach pojawili się strażacy z jednostki ratowniczo – gaśniczej numer 2 w Nowym Sączu oraz OSP Biegonice. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy ustalili, że samochód ciężarowy na zakręcie zjechał z drogi, uszkodził latarnię uliczną, przejechał przez ogrodzenie z siatki, wjechał do ogrodu posesji, łamiąc trzy drzewa i zatrzymał się na trawniku w odległości około 8 m od budynku mieszkalnego.

Małopolska Państwowa Straż Pożarna prowadzi ćwiczenia z ratownictwa lodowego

Kierowca TIR-a trafił do szpitala

Do momentu przybycia na miejsce strażaków kierowca ciężarówki znajdował się w samochodzie. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą w trakcie jazdy. Po udzieleniu pierwszej pomocy przez strażaków został przewieziony karetką do szpitala. Był trzeźwy. Sprawę zdarzenia wyjaśnia teraz policja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE