Nowy Sącz powoli zmienia kolory. Na ulicach miasta robi się coraz bardziej świątecznie!

2022-12-01 18:19
Nowy Sącz powoli stroi się na święta
Autor: Darek Ryś Nowy Sącz powoli stroi się na święta

Mimo, że śniegu w centrum miasta nie ma, to w Nowym Sączu można już poczuć świąteczny klimat. O zbliżającym się Bożym Narodzeniu przypominają już nie tylko sklepowe wystawy, ale też ulice, na których pojawia się coraz więcej świątecznych dekoracji.

W Nowym Sączu montaż świątecznych ozdób trwa od kilku dni. Między innymi na ulicy Jagiellońskiej i Wałowej, a także na latarniach wokół miejskiego rynku. Coraz więcej świątecznych niespodzianek pojawia się też na samej płycie rynku.

Jest między innymi duża, świecąca gwiazda, a przy schodach do ratusza ustawiono świetlne renifery. Nowy wygląd dostała też fontanna. Na tym jednak nie koniec,  bo władze Nowego Sącza zapowiadają też kilka nowości.  

Posłuchaj prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla i mieszkańców

Świątecznych dekoracji nie zabraknie też w innych częściach miasta. Duża choinka pojawiła się już na Starej Sandecji przy Alejach Wolności, które także będą udekorowane i oświetlone.

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...

Nowy Sącz w świątecznych barwach mamy zobaczyć już na świętego Mikołaja, a więc już za kilka dni. Część dekoracji świeci jednak już teraz

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE