dziecko kopiące piłkę

i

Autor: www.pixabay.com

Nowy Sącz. Kolejna edycja turnieju piłkarskiego „Happy Ball”. Można zgłaszać drużyny

2023-02-03 12:21

To coś dla młodych fanów sportu, a także ich trenerów. Można się już zgłaszać do kolejnej edycji turnieju piłkarskiego „Happy Ball”, który organizuje fundacja Będzie Dobrze.

Rusza kolejna edycja turniejów piłkarskich, które organizuje fundacja Będzie Dobrze z Nowego Sącza. To coś dla dzieci w wieku od 8 do 11 lat, które interesują się piłką nożną. Zagaszać mogą się kluby i drużyny piłkarskie z całego powiatu nowosądeckiego. Rozgrywki odbędą się w weekendy w hali widowiskowo - sportowej w Nowym Sączu.

Główną ideą cyklu jest promowanie sportu i oderwanie dzieci i młodzieży od telewizora, komputera, czy smartfona. Chcemy zachęcić trenerów do tego, żeby zgłaszali swoje drużyny. Zależy nam na tym, żeby promować aktywność fizyczną , która w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna - mówi Maciej Rogóż z fundacji Będzie Dobrze.

Mecze młodych piłkarzy będą rozgrywane w Nowym Sączu. Pierwsze dwa turnieje odbędą się 11 i 12 lutego w Hali MOSIR. Kolejne zaplanowano 18 lutego i później 4 marca. W trakcie rozgrywek bezie organizowana zbiórka pieniędzy dla podopiecznych fundacji Będzie Dobrze. Informacje o zgłoszeniach znajdziecie TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE