Nowe atrakcje w Starym Sączu. Latem ma być gotowy skatepark i pumptrack

2022-03-31 7:33
Skatepark
Autor: www.pixabay.com

Cały czas trwa budowa pumptracku i skateparku w Starym Sączu. Takie obiekty powstają przy ulicy Podegrodzkiej. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to z nowej atrakcji mieszkańcy miasta i gminy skorzystają już w wakacje.

Takiego miejsca w Starym Sączu jeszcze nie ma

Pumptrack i skatepark, które powstają w Starym Sączu, latem mają być gotowe. Budowa tych dwóch atrakcji dla dzieci i młodzieży idzie całkiem dobrze. Powstają one przy ulicy Podegrodzkiej. Władze gminy długo zastanawiały się, gdzie je zlokalizować, ale w porozumieniu z mieszkańcami udało się znaleźć odpowiednie miejsce.

Deskorolka dla początkujących

Nie mogliśmy się zdecydować na lokalizację. Chcieliśmy, żeby to miejsce było dostępne komunikacyjnie i żeby nie powodowało problemów społecznych. Wydaje nam się, że to miejsce przy ul. Podegrodzkiej jest bardzo dobre. Ta atrakcja powinna być oddana na początku lata i myślę, że będzie to fajne miejsce rekreacyjne dla starszych dzieci i młodzieży – mówi Jacek lelek, burmistrz Starego Sącza.

Sonda
Lubisz jeździć na deskorolce?

Budowa kosztuje ponad 1 milion 300 tysięcy złotych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE