Bobry podgryzają drzewa i dokładają pracy strażakom

i

Autor: PSP Nowy Sącz Bobry podgryzają drzewa i dokładają pracy strażakom

Nie silny wiatr, ale… Zobacz przez kogo strażacy mieli ostatnio więcej pracy

2020-12-22 18:00

Nie tylko silny wiatr łamie drzewa na Sądecczyźnie. Przekonali się o tym strażacy z Nowego Sącza, których ostatnio wezwano do kilku uszkodzonych drzew. Na miejscu okazało się, że winna nie jest pogoda….ale bobry.

Strażacy z OSP Królowa Górna usuwali drzewo podgryzione przez bobry w Kamionce Wielkiej. Drzewo pochylone było nad chodnikiem i drogą powiatową. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wycięciu drzewa przy pomocy pił mechanicznych.

Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12

Do podobnego zdarzenia wezwano też strażaków z OSP Łososina Dolna. Tam w miejscowości Bilsko strażacy usuwali dwa drzewa o średnicy około 30 centymetrów i wysokości około 12 metrów, które pochylone były nad drogą gminną.

Bobry uszkodziły też drzewo w Dubnym. Tam na miejsce wezwano strażaków z OSP Muszyna, którzy usunęli podgryzione drzewo i odblokowali drogę gminą.

Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Pytanie 1 z 14
Co to za ptak? Rozpoznaj po zdjęciu
Światowy Dzień Ptaków. Co to za ptak? Sprawdź, czy byłbyś dobrym ornitologiem [QUIZ]

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE