Napad na lombard w centrum Nowego Sącza. Trwa policyjna obława

2022-02-17 17:28
policja
Autor: KMP Nowy Sącz

Kilka minut po godzinie 16 na jeden z lombardów w centrum Nowego Sącza napadły dwie zamaskowane osoby. Na miejscu cały czas pracuje policja. Mundurowi szukają bandytów. Mogą być uzbrojeni.

Złodzieje mieli broń?

Do zdarzenia doszło w lombardzie przy ulicy Długosza, w pobliżu dworca autobusowego. Zamaskowane osoby przedmiotem przypominającym bron sterroryzowały sprzedawcę, zniszczyli gablotę, w której znajdowały się różne przedmioty i kosztowności, skradły towar i uciekły.

Ratusz w Nowym Sączu do remontu

Na miejscu cały czas pracuje policja, która zabezpiecza ślady i sprawdza monitoring. Nie ma informacji o tym, żeby ktoś był ranny – wyjaśnia Anna Zbroja Zagórska z biura prasowego Małopolskiej Policji.

Sonda
Czy widząc złodzieja, zareagowałbyś i próbował go zatrzymać?

Policyjna obława w Nowym Sączu

Policja nie ujawnia, co dokładnie ukradli bandyci. W mieście trwa policyjna obława. Mundurowi szukają auta, którymi mogli uciec sprawcy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE