Najpiękniejsze kobiety świata w nowosądeckim MOK-u. Co panie tam robiły? Zobacz zdjęcia i film

2021-08-17 7:00

Za kilka dni w Nowym Sączu odbędzie się Festiwal Piękna. W trakcie trzydniowej imprezy poznamy Miss Polski oraz Miss i Mistera Supranational. W Nowym Sączu od kilku dni mieszkają najpiękniejsze kobiety świata. Zobacz, co robiły w Miejskim Ośrodku Kultury…

Czegoś takiego w Nowym Sączu jeszcze nie było. Zasada była jedna — każdy mówi w ojczystym języku. Na specjalne warsztaty pod hasłem "Wieża Babel", członkowie grup działających w Miejskim Ośrodku Kultury, jego pracownicy i dyrekcja, zaprosili uczestniczki konkursu Miss Supranational. Panie podzielono na pięć grup, których prace koordynowali wyznaczeni wolontariusze. Było wspólne gotowanie, śpiewanie piosenek, czy tworzenie rzeźb. Część z nich wzięła udział w zadaniu polecającym na projektowaniu strojów, inne musiały przygotowac krótką etiudę teatralną. Panie mogły porozumiewać się między sobą tylko w językach ojczystych lub po polsku.

Najpiękniejsze kobiety świata w nowosądeckim MOK-u

Wybory najładniejszej odbędą się w sobotę sądeckim Amfiteatrze. Dzień wcześniej poznamy najładniejszą Polkę, a na niedziele zaplanowano wybory Mistera Supranational. Festiwal Piękna w Nowym Sączu jest organizowany po raz pierwszy. Ostatnia taka impreza zorganizowana dwa lata temu na Śląsku, a w poprzednich latach najpiękniejszych z całego świata gościła Krynica-Zdrój.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE