Czytelnia oddziału biblioteki dla dzieci przy ul. Lwowskiej 21

i

Autor: Michał Rejduch Czytelnia oddziału biblioteki dla dzieci przy ul. Lwowskiej 21

Najmłodsi czytelnicy Sądeckiej Biblioteki Publicznej mogą wypożyczać nowe książki

2022-01-26 7:35

Ponad 200 nowych książek dla dzieci przybyło w Sądeckiej Bibliotece Publicznej. To głównie propozycje dla maluchów, które można wypożyczyć w oddziale dla dzieci przy ulicy Lwowskiej. Takich książek biblioteka do tej pory miała niewiele.

Biblioteka w Nowym Sączu ma książki dla dziecka w każdym wieku

Książki historyczne dla młodszych uczniów podstawówek czy interaktywne pobudzające ciekawość u przedszkolaków. Między innymi takie nowości znalazły się na półkach oddziału dla dzieci Sądeckiej Biblioteki Publicznej. Książki już można wypożyczać.

Wyremontowana czytelnia dla dzieci w Sądeckiej Bibliotece

Zakupiliśmy w ostatnim czasie książki dla przedszkolaków oraz dla uczniów klas 1 – 3. Jest to ponad 200 tytułów Popularnością cieszą się książki interaktywne i właśnie takie pojawiły się na naszych półkach. Są też powieści obyczajowe i historyczne. Książki potrafią przyciągnąć uwagę dzieci czymś ciekawym, ważnym – wyjaśnia Lucyna Janczy z Sądeckiej Biblioteki Publicznej.

Sonda
Czy lubisz czytać książki?

Na zakupy wydano blisko 20 tysięcy złotych. Oddział dla dzieci Sądeckiej Biblioteki Publicznej znajdziemy przy ulicy Lwowskiej 21.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE