Remontowane rondo przy szpitalu w Nowym Sączu

i

Autor: Michał Rejduch Remontowane rondo przy szpitalu w Nowym Sączu

Na święta ułatwienia dla kierowców. Otwierają fragment Nawojowskiej i ronda przy szpitalu

2022-04-15 8:07

Dobre informacje dla kierowców. Przez całe święta wielkanocne będzie można przejeżdżać remontowanym odcinkiem ulicy Nawojowskiej. Na razie to rozwiązanie tymczasowe. Zmiany będą także na rondzie przy szpitalu.

Gigantyczne korki w Nowym Sączu przez zamknięcie Krańcowej

W ostatnich dniach po zamknięciu ulicy Krańcowej kierowcy stali w gigantycznych korkach. Tworzyły się one nie tylko w okolicy remontowanego ronda przy szpitalu. Z trudem można było przejechać ulicami Paderewskiego, Lwowską czy Nadbrzeżną. Korki tworzyły się również na ul. Kraszewskiego i Szkolnej. Władze miasta zdecydowały o tym, żeby na okres Wielkanocy otworzyć część remontowanych ulic i umożliwić przejazd kierowcom, a tym samym rozładować korki.

W okresie świąt Wielkiej Nocy postanowiłem uruchomić odcinek ulicy Nawojowskiej pomiędzy ulicą Kolejową a Królowej Jadwigi. Jest to możliwe, dlatego że położyliśmy pierwszą warstwę asfaltu, dlatego bardzo proszę o spokojną jazdę. Oczywiście jest to rozwiązanie tymczasowe – mówi prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Zmiany też na rondzie przy szpitalu w Nowym Sączu

W Wielki Piątek od godziny 15 możliwy będzie przejazd z ulicy Kilińskiego w Krańcową, ale tylko w kierunku skrzyżowania z ul. Nadbrzeżną. W przeciwnym kierunku droga nadal będzie zamknięta. Remont ronda przy szpitalu ma zakończyć się w czerwcu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE