Na al. Piłsudskiego powstaną dwa nowe ronda. Wiemy, kiedy ruszą prace!

2022-08-11 8:35
Rondo
Autor: www.pixabay.com

Na kolejne utrudnienia powinni przygotować się kierowcy z Nowego Sącza. To dlatego, że jeszcze w te wakacje rusza poważne prace na al. Piłsudskiego. Rozpocznie się tam budowa dwóch rond.

Nowe ronda pojawią się w Nowym Sączu

Zastąpią one niebezpieczne skrzyżowania, na których często dochodziło do kolizji i wypadków. Ronda znajdą się na Alejach Piłsudskiego w Nowym Sączu. Pierwsze na skrzyżowaniu z ulicami kamienną i Prusa, drugie, kawek dalej – na skrzyżowaniu z ul. Nawojowską.

KASIA WĘSIERSKA ROBI TRIKI, LIL MASTI vs. LINKIEWICZ, KLIMA NA ABONAMENT, SAMBA POWRACA | ESKA XD #054

Przygotowujemy inwestycję. Wszyscy wiemy, że w tym rejonie miasta są problemy z włączeniem się do ruchu zarówno z ulicy Kamiennej, jak i Nawojowskiej. Mam nadzieje, że do końca tego roku te dwa rodna powstaną – mówi prezydent Ludomir Handzel.

Sonda
Czy podoba Ci się ratusz w Nowym Sączu?

Kiedy ruszą prace?

W okolicy nowych rond mają powstać również nowe chodniki, ścieżki rowerowe, zatoki autobusowe i nowe oświetlenie uliczne. Umowa z firmą, która wykona prace, jest już podpisana. Prace rozpoczną się już 22 sierpnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE