Motomikołaje z Nowego Sącza szykują się do kolejnej akcji. Potrzebna jest nasza pomoc

2020-11-19 11:45 MR
motomikołaje
Autor: Michał Rejduch Rok temu w ramach akcji Motomikołaje rozwieźli 3500 paczek

Epidemia koronawirusa nie zatrzyma Motomikołajów. W tym roku akcja odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Motocykliści z prezentami chcą odwiedzić najbardziej potrzebujących. Każdy z nas może pomóc przygotować paczkę z prezentami, albo dorzucić się do zbiórki.

Motomikołaje z Nowego Sącza przygotowują się do kolejnej akcji. Jak co roku na motocyklach zawiozą prezenty dla najbardziej potrzebujących. Tym razem jednak ze względu na ograniczenia związane z zagrożeniem zakażenia koronawirusem będzie ona wyglądała nieco inaczej. Przede wszystkim Motomikołaje nie spotkają się bezpośrednio z osobami dla których będą mieć prezenty.

Chodzi o bezpieczeństwo, dlatego paczki zostawimy przed drzwiami, czy przed bramą – mówi koordynator akcji Tomasz Tokarz. - Chcemy jak zwykle odwiedzić domy dziecka, hospicja, domy pomocy społecznej, ale też potrzebujące rodziny.

W tym roku organizatorzy akcji uruchomili internetową zrzutkę. Za zebrane pieniądze przygotują mikołajkowe paczki. Link do zrzutki znajdziecie TUTAJ

Chętni mogą także sami przygotować packi, w których powinny się znaleźć słodycze czy pluszowe maskotki. Rok temu Motomikołaje rozwieźli ponad trzy i pół tysiąca paczek. W tym roku w trasę chcą wyjechać w pierwszy weekend grudnia. Więcej o akcji przeczytacie na facebookowym profilu MotoSącz.pl