Motomikołaje

i

Autor: Michał Rejduch Koordynatorzy akcji "Motomikołaje 2021" podczas konferencji prasowej

Motomikołaje z Nowego Sącza szykują się do kolejnej akcji i czekają na naszą pomoc

2021-11-04 14:00

Dokładnie za miesiąc motomikołaje z Nowego Sącza wyruszą w trasę. Na razie ruszyła wielka zbiórka paczek, które na początku grudnia trafią do potrzebujących. Taką paczkę może przygotować każdy z nas. Jak dołączyć do akcji?

Sanie z reniferami zamienią na motocykle

Ruszyły przygotowania do kolejnej akcji, która organizują motocykliści z Nowego Sącza. Podobnie jak w latach poprzednich na początku grudnia ubiorą oni stroje mikołajów i na swoich motocyklach ruszą do najbardziej potrzebujących. Chcą odwiedzić domy dziecka, hospicja, domy pomocy społecznej i ubogie rodziny. Motomikołajom może pomóc każdy z nas – wystarczy przygotować paczkę dla potrzebujących.

Przejazd Motomikołajów w Bydgoszczy

Czekamy na gotowe paczki. W tych dla dzieci powinny się znaleźć słodycze, ale też maskotki pluszowe, co ważne, prosimy, żeby to były nowe rzeczy. Również czekamy na paczki dla osób starszych. Do nich głównie mogą trafiać słodycze. Jeden ze sponsorów zapowiedział, że przekaże do tych prezentów drobną biżuterię — mówi Krzysztof Kościółek z forum motocyklowego „Moto Sącz”, które organizuje akcję.

Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?

Gotowe paczki można przynosić co Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Szwedzkiej w Nowym Sączu. Motomikołaje w trasę wyruszą 4 grudnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE