"Motomikołaje" niebawem wyruszą w trasę. Pomóżmy im przygotować prezenty!

2021-11-26 12:09
motomikołaje z Nowego Sącza
Autor: www.facebook.com/MikolajeNaMotocyklachNowySaczIOkolice Motomikołaje z Nowego Sącza za kilka dni ruszą w trasę

Akcję mikołajkową po raz kolejny organizują motocykliści zrzeszeni w forum „Moto Sącz”. Chcą oni odwiedzić domu dziecka, domy pomocy społecznej, czy ubogie rodziny i podarować im symboliczne prezenty. Mieszkańcy Nowego Sącza nadal mogą włączyć się do akcji. Jak to zrobić?

Prezent może przygotować każdy z nas

Cały czas czekają na prezenty, które na początku grudnia zawiozą do najbardziej potrzebujących. Mowa o "Motomikołajach" z Nowego Sącza. Taką paczkę może przygotować każdy z nas. Powinny się znaleźć w niej słodycze, mogą być też kosmetyki, a dla dzieci zabawki. Czasu dużo nie zostało, bo "Motonikołaje" w trasę ruszają 4 grudnia.

MotoMikołaje Białystok 2020

Jak co roku sądeccy motocykliści zbierają się, żeby pomóc potrzebującym. Zbieramy paczki, organizujemy pomoc, Zachęcamy do tego, żeby przygotować taką paczkę. Jeżeli ktoś nie da rady, może nas wesprzeć na portalu zrzutka.pl. Chcemy trafić do około dwóch tysięcy osób z prezentami — mówi Krzysztof Kościółek z forum motocyklowego „Moto Sącz”, które organizuje zbiórkę.

Sonda
Potrafisz jeździć motocyklem?

Gdzie przynosić paczki dla "Motomikołajów"?

Gotowe paczki można przynosić do Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Szwedzkiej w Nowym Sączu. Ważne, żeby zrobić to jak najszybciej, bo motocykliści do potrzebujących chcą wyjechać 4 grudnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE